Dachy - Budownictwo Mueller
526
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-526,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Dachy

Pokrycia dachowe

Nasze wieloletnie doświadczenie i ciągłe dążenie do perfekcji zapewni Państwu szczelny i piękny dach na lata. Dodatkowo otrzymują Państwo 24 lub 36 miesięczną gwarancję na wykonaną usługę.

Dach – jeden z droższych i bardzo ważnych etapów budowy domu pod względem jakości wykonania i użytych materiałów. W naszych domach często mamy do czynienia z różnym typami dachów, od dachu płaskiego, przez dach dwuspadowy po dach wielospadowy i mansardowy. Na naszych dachach można spotkać wiele elementów takich jak lukarna lub wykusz, system rynnowy, okna dachowe, instalacja odgromowa, kominy i komunikacja dachowa. Wszystkie te dachy oraz elementy dachu powinny mieć wspólny mianownik w postaci dokładnego i solidnego wykonania oraz nienagannej estetyki. Jeśli chcecie Państwo aby wasz dach został zamontowany według powyższych zasad to jesteście w dobrym miejscu.

Skontaktuj się z nami aby złożyć zamówienie